Навскрізь легенд Криму

Через Демерджи до Генеральського 

Протяжність – 22-24 км.

Піших днів – 3 дні (похід вихідного дня)

 

Набір висоти  – 1086 м.                                         Максимальна висота – 1246 м.      

Скидання висоти – 1129 м.                                    Мінімальна висота – 276 м.

 

Максимальна група - 15 чол

Рівень складності: Дуже легко

 

 

Про цей шлях можу сказати лише одне – він для лінивих, Чому для лінивих, тому що йти майже не потрібно. Цей похід ідеально підходить для фотографів, творчих людей, і поціновувачів відмінного коньяку. Краєвиди надзвичайної краси, стежка, яка то ховається, то знову підносить над горами. Ви наче йдете під величезною стіною, і на краю вашого обрію завжди синіє Чорне море. Завжди під рукою джерела прісна вода та дерева, дадуть можливість забути про питання ночівлі.  Єдиним напруженим кидком буде підйом на Демерджі через Долину привидів, тут потрібно трішки спотіти, а далі буде завжди рівнина. Не похід, а одне задоволення.

 

Коротка нитка маршруту:

 

1 день – с. Лаванда. Далі піднімаємось до розвалин фортеці ФУНА. Розбиваємо табір. Часу більше ніж достатньо, і місць для відпочинку ще більше. Є можливість зробити шашлик.

2 день – піднімаємось через долину привидів, обходимо південну Демерджі  радіально і піднімаємось з південної сторони. Далі по тропам прямуємо до водоспаду Джурла. Далі трішки вище буде джерело Чобан – Чокрак, там розбиваємо табір на нічліг.

3 день – Маршрутів і напрямків до водоспаду Джур-джур дуже багато, тому просто вибираємо такий маршрут щоб не скидали різко і не набирали висоту. Далі дорогою дістаємося села Генеральське. На цьому пригоди скінчилися JСоздан 10 мар 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником