Харчування в поході
Їжа розподіляється між усіма учасниками порівну при зустрічі. На 10-ти денний похід харчування важить приблизно 7-6 кг., 7-ми денний похід харчування важить 3,5 кг,. Врахуйте цю добавку, коли будете пакувати рюкзак.

Тепер стандартне похідне меню.

Сніданок: вівсяна, рисова або пшоняна каша з сухим молоком та родзинками. Можна додати цукор. Чай (частіше з свіжозібраних лікувальних трав) з печенням. За бажанням каші можна замінити на вермішель або пюре.

Обід: Ми нічого не гріємо і не варимо. 50 г шоколаду або козинаків, 50г твердого сиру, 65г суміші сухофруктів і горіхів (родзинки, курага, інжир, волоські горіхи, фундук, мигдаль, арахіс). Запиваємо водою. Хто не п'є чисту воду - запасайтеся чаєм під час сніданку. Вам може здатися, що це знущально мало :) Не хвилюйтеся! У похідній обстановці цього більш ніж достатньо.

Вечеря: Каша (гречана, рисова, пшоняна, пшенична), або макарони з топленим вершковим маслом. У прикуску: сало, ковбаса, хлібці, морква, цибуля, часник, імбир. Потім посиденьки біля багаття, чай з лимоном і печивом.

У зимових походах меню злегка змінюється, з урахуванням впливу морозу.

Спиртне вітається але не зловживається. Як виняток припустимо тільки неміцне хороше вино. І то в перший день. Носити його з собою далі - невиправдано. І не більше 200гр на людину. Якщо надумаєте взяти - перелийте в пластикову пляшку.

Їжі буде достатньо.Переважну більшість продуктів, наполягаю, щоб брати з дому, це овочі та фрукти.  Якщо все-таки чогось не вистачить, докупити в найближчому селі. Можете додатково взяти в сумі до 200 грам те, що можна жувати на ходу: карамельки, сухофрукти / горіхи (фініки, курага, інжир ...).Создан 11 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником