Відпочинок
 

Хочеш на МОРЕ!!! 
але не маєш коштів :(
читай далі


 Пропоную ДЕШЕВО1, ЦІКАВО2, і головне БЕЗ ЕКСТРИМУ3 відпочити на березі чорного моря. 13 серпня (відправлення - Південний Ж/Д вокзал, потяг №136 Кременчук-Полтава-Сімферополь, час відправлення 22.45 ) – повертаємось 18 серпня. Таким чином майже 5 діб ви зможете ніжитися на солодкому сонці та свіжому морському бризі. Ціна приблизно 450 грн.
 1- чому? Ми Готуємо на відкритому багатті. Дешевизна подорожі залежить від того що ми використовуємо продукти які беремо з дому (картопля, макарони, консерви), тобто економимо на закупівлі харчів в Криму. Споживаєм тільки натуральні органічні продукти (без ГМО і МІВІНА). ГОЛОВНЕ що кожний самостійно розпоряджається своїми коштами. Немає загальної каси. Другий фактор, теж не менш важливий – проживання. Розміщуємося на березі моря, розкладаємо намети, для зручнішого сну рекомендую надувні матраци (INTEX), якщо ж не маєш ні матрацу ні намету, в процесі підготовки будем підшукувати інвентар. Я не залишу вас з проблемою один на один. Взагалі для цього відпочинку добре мати: надувний матрац, намет (бажано легкий, імпортний неважливо якої якості), гірський рюкзак на 60-70 літрів. Таким чином підрахувавши можна зробити висновок, приблизно 230 грн закласти на проїзд. Я вважаю що для гарного настрою не головне спиртні напої або їх кількість і різноманітність, (хоч і без них нікуди:), вони також будуть. Настрій буде залежати від групи людей і від кожного особисто. Тому 200 грн. на власні потреби вам повинно вистачити, принаймні мені вистачало. В сумі маємо приблизно 400-450 грн. на 4-5 дн.
 2 – Якщо ви ніколи не жили в наметі, але хочете спробувати, цей відпочинок для вас. Кожен захід сонця і кожен ранок буде ваший, а гаряча чашка чаю тільки збадьорить вас, і ви не зрозумієте що більше за все вас зігріва, чи то чай, чи струна гітари. У вас з’являться нові друзі. У групі буде не більше 15 осіб, у кожного будуть рівні права. Але наполягаю на тому щоб ви прислухалися до порад вашого старшого або гіда. Можливо, при наявності людей з екстримальними схильностями, здійснити сходження на висоту. Але весь час ми будемо відпочивати і купатися . Місце виберемо при зборах. На моєму досвіді найкраще відпочивати в Ялті або Партеніт. 
 3 – Цей похід не відностися ні в яку з груп походів. Головним завданням є згрупування людей і популяризація здорового способу життя. Ніяких навантаженнь, екстриму. Все просто, приїхали, розклали намети, відпочиваєм, купаємся, готуємо їжу. Якщо такий відпочинок вас зацікавив, мій номер 0955748829Обновлен 12 мар 2013. Создан 28 сен 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником