Пам'ятка учасника активного туру
Пам'ятка учасника активного туру

 


       Дорогі відвідувачі! Дякуємо Вам за довіру і хочемо сказати декілька слів для того, щоб ваше подорож була не тільки приємним, але і безпечним. Ви добровільно набули путівку на активний тур і повинні знати, що кілька днів доведеться провести в умовах незвичних для міських жителів - високогір'ї, відсутність комунальних зручностей, незвичний раціон харчування, фізичні навантаження, спілкування з новими друзями і т. д. Це накладає на Вас певну відповідальність.

 

Вимоги до учасників.


      У похід запрошуємо всіх, кому виповнилося 18 років, можна взяти дітей старше 10 років. Перед виїздом на наші маршрути отримайте консультацію у лікаря. Особи, які потребують лікування та постійному лікарському спостереженні, до участі в активних турах не допускаються!. Обслуговування по путівці починається в день заїзду, закінчується у день від'їзду. Розміщення учасників, що прибули достроково, не гарантується, витрати, пов'язані із запізненням або достроковим виїздом не відшкодовуються. Рекомендуємо заздалегідь повідомити приймаючій стороні час Вашого приїзду та від'їзду.


Керівництво групою.


      Керує групою гід з кваліфікацією інструктор-провідник, в залежності від кількості учасників і особливостей програми їх може бути декілька. Гід зобов'язаний ознайомити Вас з правилами безпеки в поході. Уважно ознайомтеся з цими правилами і розпишіться в маршрутній книжці. Під час туру гід навчає учасників навичкам гірського туризму та альпінізму. Гід має право зняти учасника з маршруту за систематичне порушення правил безпеки в поході, за вчинки які загрожують здоров'ю учасників, при погіршенні здоров'я учасника, а також рекомендувати учаснику зійти з маршруту у випадку його явної непідготовленості (про що складається акт, а колишній учасник супроводжується до найближчого населеного пункту, що має транспортне сполучення).
    Високий професіоналізм наших гідів, помножений на традиційну гостинність місцевого населення, є гарантією успішного проходження маршруту і гарного відпочинку. Пам'ятайте, що поруч завжди знаходиться Ваш надійний друг і помічник - гід, супроводжуючий групу, готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину!


Фактори ризику на маршруті.


     Травмонебезпечні: каменепади, лавини, селі; порушення правил користування груповим і особистим спорядженням; необережність при подоланні природних перешкод: річок, скель, трав'янистих схилів, сніжників і т.д.
    Пожежонебезпечні: куріння, розведення вогнищ, неправильне поводження з Кострова і газовим обладнанням.
      Біологічні: вживання неякісної води; немитих овочів і фруктів, невідомих рослин, грибів та ягід; неякісних продуктів харчування і лікарських препаратів.
       Коливання температури повітря: одяг і екіпірування не відповідає погодним умовам. В умовах високогір'я температура повітря може впасти нижче 0, можливі опади у вигляді дощу, граду та мокрого снігу, гроза, туман.
       Високогір'я: недостатня акліматизація.
     Суб'єктивні: порушення правил поведінки, неповага до місцевих звичаїв, міжособистісний антагонізм.


Кілька корисних порад.


    Уважно ознайомтеся з програмою туру. Не забудьте: паспорт, путівку, готівкові гроші в залежності від країни та регіону. Речі взяті «про всяк випадок», на маршруті виявляться зайвим вантажем! У поході до ваших особистих речей додадуться продукти харчування та групове спорядження. Особисте спорядження можна замовити в прокат за попередньою домовленістю або купити. Підібрати спорядження Вам допоможуть консультанти спеціалізованих туристських магазинів. Речі упакуйте в поліетиленові пакети. Фантики, недопалки, папір, поліетиленові мішечки, банки та інше сміття, не залишайте на маршруті, складайте все це в пакет і на біваку спаліть у вогнищі.
      Після походу, Ви отримаєте - документ, що підтверджує набутий досвід горо-сходжень, що дає право присвоїти Вам спортивний розряд з гірського туризму та здійснювати більш складні спортивні походи.


Спеціальна інформація.

 


       При виникненні проблем з якості обслуговування, питання вирішуються на місці з гідом. У разі неможливості їх вирішення на місці, слід письмово скласти «Акт про порушення умов прийому», в якому необхідно вказати невиконані пункти програми або умов договору. Акт направляється до організації яка продала путівку.
       Заняття активними видами відпочинку (альпінізмом, скелелазінням, гірським туризмом і т. д.) є потенційно небезпечними для Вашого здоров'я та Вашого життя - вони вимагають певного рівня підготовки. Рекомендуємо Вам займатися екстремальними видами відпочинку тільки з досвідченими кваліфікованими інструкторами-провідниками, що мають право надання таких послуг!


    При виникненні непередбачених ситуацій, дійте згідно з інструкціями гіда!Создан 11 янв 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником